У селищі Короп на Чернігівщині 43-річний водій автомобіля Daewoo Lanos у стані алкогольного сп‘яніння протаранив паркан і пошкодив господарську споруду.
Про ДТП повідомила власниця домоволодіння, повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.
Прибувши на місце події, правоохоронці провели тест на стан сп‘яніння за допомогою приладу «Drager». Результат склав 2,88 проміле алкоголю в крові – понад 14 разів перевищує допустиму норму (0,2 проміле).
Також з‘ясувалося, що чоловік раніше був позбавлений права керування через водіння у нетверезому стані, тобто вчинив повторне порушення та умисно не виконав судове рішення.
На порушника складено адміністративні матеріали:
- ч. 3 ст. 130 КУпАП — повторне керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння;
- ст. 124 КУпАП — порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження майна.
Окрім адміністративної відповідальності, чоловіку загрожує кримінальна за ст. 382 ККУ — невиконання судового рішення.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Джерело: 0462.ua