Главная Новости Чернигова Другу дозу вакцини від коронавірусу отримали вже 23 жителі Чернігівщини

Другу дозу вакцини від коронавірусу отримали вже 23 жителі Чернігівщини

198

Протягом доби на Чернігівщині від коронавірусу вакцинували 552 людини. З них, в пунктах щеплення, вакциною AstraZeneca прищепили 530 людей. А мобільними бригадами, вакциною CoronaVac – 22 особи, з них другою дозою 14 людей.

Такі дані оприлюднила пресслужба ОДА.

За інформацією обласного центру громадського здоров’я, в області щеплено першою та другою дозою 20692 особи.

  • вакциною AstraZeneca щеплено першою дозою 16646;
  • вакциною CoronaVac – 1706 (1683 перша доза);
  • вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 2340.

Другу дозу, загалом, отримало вже 23 жителі області.

коронавірус COVID-19 вакцинація щеплення,

Предыдущая статьяПоліції Чернігова можуть передати корпус державного геологорозвідувального інституту
Следующая статьяМедведчуку грозит до 15 лет тюрьмы