Воскресенье, 28 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Другу дозу вакцини від коронавірусу отримали ще троє жителів Чернігівщини

Другу дозу вакцини від коронавірусу отримали ще троє жителів Чернігівщини

222

Протягом доби на Чернігівщині від коронавірусу вакциновано 419 людей. Більшість, отримали щеплення в стаціонарних пунктах. 29 людей вакцинувалися у мобільних пунктах виїзду. Другу дозу вакцини отримали ще троє громадян.

Такі дані оприлюднила пресслужба ОДА.

Загалом, першою та другою дозою в області вакциновано 20140 людей, з них:

  • вакциною AstraZeneca щеплено першою дозою 16116;
  • вакциною CoronaVac – 1684 (1675 перша доза + 9 друга доза);
  • вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 2340 людей.

коронавірус COVID-19 вакцинація щеплення,

Предыдущая статьяСтало відомо, хто очолить Чернігівську РДА
Следующая статьяМы это проходили во времена Януковича: Артур Палатный прокомментировал обыски у себя дома