Понедельник, 22 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Дорожники продовжують прибирати наслідки російської агресії на автошляхах Чернігівщини

Дорожники продовжують прибирати наслідки російської агресії на автошляхах Чернігівщини

253

Дорожники продовжують приводити до ладу автошляхи Чернігівщини. Так, у середу, 20 квітня, у відновлювальних роботах було задіяно понад 70 працівників та 37 одиниць техніки. Як повідомляє пресслужба Чернігівської ОДА, роботи продовжувалися щодо організації тимчасових переїздів біля зруйнованих мостів на трасах М-01 Київ — Чернігів, Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем'яч та Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів. Ямковий ремонт гарячим асфальтобетоном здійснювали на ділянках доріг Р-69 (520 кв. метрів) та Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті (508 кв. метрів), а на Н-27 — фрезерували покриття та готували його до такого ремонту. Триває прибирання доріг М-01 Київ — Чернігів та Р-56 Чернігів — Пакуль — Славутич. Загалом за день дорожники очистили 6 км. На одній з ділянок М-01 також демонтували пошкоджене покриття та засипали вибоїни. *  *  * Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста. Источник: 0462.ua

Предыдущая статьяУ Чернігові у храмах ПЦУ великодні богослужіння почнуть о 6 годині ранку 24 квітня
Следующая статьяНефтяное эмбарго и ограничения «Сбербанку»: сколько нужно санкций, чтобы уничтожить экономику россии