Поліція Чернігівщини заявила про те, що правоохоронці викрили схему організації підкупу виборців, яка працювала у Бахмацькому районі.
Увечері 2 жовтня, у Бахмачі в ході проведення обшуку в автомобілі одного із керівників структурних підрозділів Бахмацької райдержадміністрації виявлені гроші та списки виборців, що свідчать про організацію мережі скупки голосів на користь однієї з політичних сил та кандидата у депутати до парламенту по округу №208.
– В ході проведення заходів щодо попередження порушень виборчого законодавства поліцейські встановили, що керівник одного зі структурних підрозділів Бахмацької райдержадміністрації може бути причетний до організації підкупу виборців.
У результаті проведеного в його автомобілі обшуку поліцейські виявили докази причетності чоловіка до вищезазначеного правопорушення.
З авто, зокрема, вилучені списки виборців із зазначенням так званих «десятників» та 66 тисяч гривень.
За попередніми підрахунками поліції, мережа охоплює понад 5 тисяч осіб, – повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.
Наразі тривають першочергові слідчі дії. Поліція встановлює всіх осіб, які можуть бути причетними до підкупу виборців. До речі, за підкуп виборців передбачено до 6 років позбавлення волі.
ГУНП в Чернігівській області поліція підкуп виборців вибори