Чим та чому ви ризикуєте, втручаючись у газову систему?

7

Побутовий природний газ – це не тільки благо для людини, але і джерело підвищеної небезпеки. А газова мережа – це досить складна система, створена для забезпечення тепла й комфорту в будинку кожного споживача. Але втручання в неї, навіть з найкращими намірами, перетворює цей комфорт на небезпеку.

Будь-яке втручання може призвести до:

  • витоку газу, а це ризик вибуху та отруєння чадним газом.
    Навіть найменша іскра може стати фатальною, завдаючи великих збитків майну не тільки винуватця, а й людей поруч.
  • потрапляння води у газову систему, а це дні без газу для вас та ваших сусідів.

Адже фахівці мають усунути наслідки самовільного втручання: злити воду з системи, осушити її, здійснити перевірку газових приладів та впевнитись у герметичності системи.

Окрім цього, втручання у газову мережу з метою крадіжки газу – це ще й порушення закону. Такі дії караються адміністративною відповідальністю, відшкодуванням збитків, а у деяких випадках навіть притягненням до кримінальної відповідальності.

Пам’ятайте, що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт. А тому не ризикуйте життям – зверніться до фахівців Чернігівської філії «Газмережі».

Газівники вкотре нагадують про необхідність дотримання Правил користування газовими приладами та Правил безпеки систем газопостачання, адже «некоректні ремонти», експерименти та інші дії «горе-спеціалістів» не лише виводить з ладу газові прилади, а й створюють аварійні ситуації.

Будьте обережні та не наражайте себе на небезпеку!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяВ Пентагоне сообщили о гибели северокорейских солдат в Курской области
Следующая статьяFT: Асад за несколько лет до бегства вывез в Россию две тонны долларов и евро наличными