Чи планують чернігівці цього року обробляти город чи дачу?

15

Чи плануєте цього року обробляти город чи дачу? Якщо так, то для чого це вам? Бо без овочів, фруктів і ягід зі своєї ділянки зовсім не вижити, чи це свого роду спосіб релаксу, проведення вільного часу, гуртування родини? Коли плануєте розпочати? З цими питаннями наші журналісти звернулися до перехожих у центрі Чернігова.

Олександра, адміністраторка:

– Будемо садити город, бо треба щось їсти. Я з села за містом, ми там садимо картоплю, моркву, цибулю, буряк і інші овочі, щоб було своє. Також квіти саджу. Для мене робота на городі – це не метод перезавантаження, бо іноді навіть кілька днів важко розігнутися. Але є й хороші моменти, а саме — тиша і свіже повітря.

Ольга, в декретній відпустці:

– Ми з мамою садимо кожного року город у селі. Садимо всі овочі, зелень. Цього року теж займатимемося городом, але вже не будемо садити стільки, як минулого. Я допомагаю мамі, щоб був хороший урожай, а от вона робить це для того, щоб відпочити, їй подобається така робота.

Галина, пенсіонерка:

– У нас немає ні городу, ні дачі, хіба за ділянкою під балконом доглядатимемо. Вдома теж не вирощуємо нічого, окрім квітів. Я виросла в місті, після інституту, школи ми їздили працювати на землі, тоді весело було, а зараз уже не хочеться займатися цим. Ми на річку ходимо, в ліс, гуляємо містом, для мене це кращий відпочинок, ніж працювати на городі. У нас знайомі вирощують, то ми в них купуємо домашні овочі.

Наталя, продавчиня:

– У мене є город за містом, там і овочі садимо, і квіти. Може, це пов’язано з роками, але з початком весни хочеться бути ближче до природи. Я працюю з людьми, іноді хочеться відпочити від цього, і якраз город допомагає. У нас ділянка не велика, поблизу річка Снов, можна і покупатися, і відпочити. Цього року може трішки більше будемо садити, бо племінниця повернулася додому з Маріуполя, треба, щоб і їй вистачило.


Чернігівська Медіа Група

Сайт 0462.ua

Джерело: 0462.ua