Чи підвищать вартість послуг комунальних ЖЕКів Чернігова?

10

На будинках чернігівців знову почали з’являтися повідомлення про підвищення вартості послуг з управління будинками з 1 серпня цього року. Аналогічні повідомлення з’явилися й на платіжках, які отримали деякі чернігівців від комунальних ЖЕКів.

Зокрема, КП «Новозаводське» повідомляє про підвищення тарифів для мешканців перших поверхів багатоквартирних будинків до 9,57 гривень за квадратний метр, а КП «ЖЕК-10» – до 7,55 гривень за квадратний метр для квартир (діючий тариф складає 5,4 гривні з квадратного метра) та до 4,64 гривень за квадратний метр для нежитлових приміщень.

Комунальні ЖЕКі обіцяють підвищення тарифів з 1 серпня, але це рішення наразі не затверджене

Ймовірне підвищення тарифів за послуги ЖЕКів під час засідання 41-ої (позачергової) сесії міської ради VIIІ скликання ми попросили прокоментувати в.о. мера Чернігова Олександра Ломаку:

Зараз іде публічна дискусія між управителями будинків та мешканцями. Коли будуть завершені обрахунки, вони будуть передані до управління економіки міської ради. Далі, якщо буде винесене це рішення на виконком, я буду готовий його коментувати. Станом на зараз мені, як керівнику виконкому та міської ради, немає чого сказати, тому що в мене немає на столі проєктів рішень, розрахунків – поки що це робота ЖЕКів з мешканцями, — сказав Олександр Ломако.

На уточнююче запитання: «Ті тарифи, які зараз розсилають ЖЕКі, і які ніби то мають діяти з 1 серпня, вони наразі не затверджені?», — керівник міста відповів наступне:

Олександр Ломако (у центрі) 10 липня під час засідання сесії

Вони не затверджені. Навіть немає проєкту рішення. Й немає обрахування управління економіки міської ради.

Отже, підвищення тарифів на послуги з управління багатоквартирними будинками дійсно обговорюється. Але наразі немає ані офіційно затверджених тарифів, ані точної дати, коли ці нові тарифи можуть почати діяти.

Нагадаємо, це вже другий «фальстарт» з боку комунальних ЖЕКів у питанні підвищення тарифів. Раніше на будинках чернігівців з’являлися оголошення про підвищення тарифів з 1 червня. Втім, ці очікування не справдилися, адже ані у червні, ані у липні (станом на 10 липня) тарифи не підвищувалися.

Сєргєй Карась

Чернігівська Медіа Група

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяДекларация саммита НАТО: противодействие России и поддержка Украины
Следующая статьяКонтактные линзы для беременных: безопасность и комфорт