Упродовж трьох днів – у п’ятницю, суботу та неділю – у Хмельницькому відбувався Чемпіонат України з панкратіону серед дітей від 12 до 15 років. Участь у ньому взяли й чернігівські спортсмени, причому виступили доволі вдало.
За словами Сергія Петрикея, тренера і керівника спортивного клубу «Рукопашний бій», на чемпіонат їздили троє вихованців клубу – дві дівчинки та хлопчик.

«Для такої маленької команди виступ був феноменальний. Бо наша дівчинка, чемпіонка Мирослава Марченко, посіла друге місце. Інша дівчинка – Ніна Герасько – посіла перше місце. А хлопчик наполегливо боровся за третє місце, але програв, проте п’ять схваток провів. Тож виступом задоволені.
А загалом діти підростають, і вже п’ятеро наших вихованців – у складі збірної України. Будемо намагатися відправити їх тепер на міжнародні старти. Тому ми задоволені, все дуже чудово», – в коментарі для «ЧЕЛАЙН» зазначив Сергій Петрикей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи буде цьогоріч лавандове поле на Чернігівщині
Тренер також пояснив, що панкратіон – це одне з давніх видів єдиноборств, що поєднує елементи боротьби та кулачного бою. Натомість у Хмельницькому чемпіонат був не тільки з панкратіону, а й з греплінгу – підвиду спортивної боротьби, що передбачає використання і поєднання різних прийомів з інших видів боротьби. Між тим, у цій номінації чернігівські спортсмени не виступали.
До слова, результатами, здобутими на чемпіонаті, задоволений не тільки тренер, а й вихованці, яких переповнюють позитивні емоції.
Ірина Осташко
Фото – Сергій Петрикей
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
TagsНовини панкратіон Чернігів Чернігівщина