Чернігівщина отримала від німецьких партнерів пожежні автомобілі та спецтехніку для рятувальників

32

Рятувальники Чернігівщини та Добрянська громада отримали від німецьких партнерів нову техніку, серед якої пожежні автомобілі, спецтранспорт та польова кухня. Це допоможе ефективніше реагувати на надзвичайні ситуації в умовах постійних обстрілів.

Про це у Telegram повідомив начальник Чернігівської ОВА В‘ячеслав Чаус.

Техніку передали в межах співпраці Чернігівської РВА з німецьким округом Зегеберг.

ДСНС Чернігівського району отримала два пожежні автомобілі, спеціалізовану машину з центром управління, легковик і причіп-польову кухню. За словами Чауса, ці авто значно посилять можливості рятувальників, які щодня працюють у складних умовах через ворожі обстріли, руйнування та пожежі.

Добрянська громада отримала спеціалізований легковий автомобіль Mercedes-Benz VITO. Новий транспорт особливо потрібний на прикордонні, особливо у роботі з цивільним населенням.

В’ячеслав Чаус підкреслив, що це результат багаторічної співпраці. Німецькі партнери регулярно підтримують громади та установи Чернігівщини: відправляють медичні засоби, генератори, ноутбуки й автомобілі.

«Окремо вдячний за наших дітей, які мали змогу відпочити в Німеччині», – додав очільник ОВА.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяЖителі Чернігова до 30 вересня залишатимуться без гарячої води
Следующая статьяНБУ запретил литовский криптокошелек Trustee Plus в Украине