Чернігівці пробігли 5,5 км, щоб назбирати донати на реабілітацію військових

75

У Чернігові студенти Національного університету "Чернігівський колегіум" та місцеві жителі об'єдналися заради благодійного забігу. Як розповів організатор Ралф Оксенич, донати починаються від будь-якої суми, а головна ціль — назбирати 100 тисяч гривень.

Повідомляє Суспільне Чернігів.

Чернігівський спортсмен-баскетболіст Ралф Оксенич розповів, ідея виникла з його особистого челенджу, під час якого він бігав 30 днів поспіль та щоденно викладав відеозвіт.

Ралф Оксенич

"Мені почали писати люди: «Хочу бігати з тобою». Я думаю, якщо хочете бігати зі мною і так вас багато — давайте щось цікаве з цим робити. З'явилися думки зробити благодійний забіг, щоб долучити людей до спорту, до фізичних навантажень та допомогти нашим захисникам України".

Дистанція забігу п'ять з половиною кілометрів. Маршрут пролягає через будівлі, які зруйнували росіяни. Це — Драмтеатр, Обласний молодіжний центр, багатоповерхівки на Чорновола та готель Україна. За словами учасника Олександра Шевцова, це спонукає замислитися, що війна ще не закінчилась.

Олександра Шевцов

"Є місця, на котрі треба подивитися, щоб зрозуміти, що треба допомагати нашим захисникам".

Ще одна учасниця забігу Наталія Бешун, каже:

Наталія Бешун

"Зараз такий час, що в принципі на мою особисту думку, без нашої підтримки, можливо, все може трошки погано закінчитися. Тому будь-яка ініціатива, незалежно від того, чи це просто донати, чи це якісь заходи люди роблять для перемоги ми намагаємося брати участь і намагаємося підтримувати".

На момент виходу матеріалу учасники зібрали понад 11 тисяч гривень. За словами організатора, їхня ціль — зібрати 100 тисяч.

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяБудут искать пути и возможности: США и Япония готовятся обсудить помощь Украине, — СМИ
Следующая статьяЗеленский и Макрон обсудили ситуацию на поле боя