Главная Новости Чернигова Боєць чернігівської 158 бригади під час першого бою знищив більше 10 росіян

Боєць чернігівської 158 бригади під час першого бою знищив більше 10 росіян

271

Стрілецький батальйон 158-ї бригади вийшов на лінію бойового зіткнення на Північно-Слобожанському напрямку. Це був перший реальний вихід. Стрільці працювали у взаємодії з окремим штурмовим полком. Батальйон отримав завдання: зайти після штурмових дій, закріпитися, утримувати позиції, які щойно вибороли штурмовики, і не дати ворогу повернутись.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Боюсь, що вони прийдуть знову»: спогади мешканки Чернігівщини, яка пережила окупацію

Стрілець-санітар Сергій Цигульов займав позицію, яку противник спробував захопити знову. Коли з того боку почався рух, то спочатку не було зрозуміло, — чия саме група наближається. Росіяни просувалися обережно. Здалеку почали викликати:

— Ти з такої-то частини?

Сергій спокійно відповів:

— Так, з неї. Підходьте.

Підпустив ближче. І тільки тоді почав діяти. Чітко, впевнено, точно. Більше десяти — знищено.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: ОК «Північ»

TagsВійна Новини Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяЄ загиблі: ворожі БпЛА атакували Ніжин та Ніжинське
Следующая статьяЗеленский: Расследуем вероятное мошенничество Назария Гусакова, он выехал из страны