Воскресенье, 28 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Чернігів отримав 100 мільйонів від Києва

Чернігів отримав 100 мільйонів від Києва

123

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 20 грудня були прийняті зміни до бюджету міста на поточний 2022-й рік. Як ми повідомляли, на листопадовій сесії міської ради було прийнято звернення до міністерства фінансів з проханням погодити міжбюджетний трансферт з бюджету Києва до Чернігова. Кошти столична влада передавала чернігівцям в якості нагороди за стійкість у лютому-квітні цього року. Наразі 100 мільйонів вже прийшли до чернігівського бюджету: — 85 мільйонів піде на аварійно-відновлювальні роботи житлового фонду, 15 мільйонів – на роботи по «Водоканалу», — пояснила на що підуть ці кошти начальниця фінансового управління Чернігівської міської ради Олена Лисенко. Члени виконкому погодили ці зміни одноголосно. *  *  * Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста. Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяМинобороны подтвердило визит Зеленского в Бахмут: награждал лучших защитников
Следующая статья🔁🖼 Ексгравець Металіста Папу Гомес здобув перемогу на чемпіонаті світу 2022 року …