У ФРН загинув чоловік, який убив матір та захопив заручників

96

У ФРН загинув чоловік, який убив матір та захопив заручників

Поліція повідомила про смерть підозрюваного у захопленні заручників

У поліції повідомили, що підозрюваний помер під час поліцейської операції. Заручники не постраждали.

У Дрездені чоловік, підозрюваний у вбивстві своєї матері та захопленні двох заручників, помер від поранень. Про це у суботу, 10 грудня, повідомляє АР.

Спочатку правоохоронці повідомили, що встановили контакт із підозрюваним, а невдовзі після полудня оголосили, що він загинув.

“Підозрюваний помер під час поліцейської операції. 40-річний чоловік отримав смертельні поранення, коли заручників було звільнено”, – написала поліція Дрездена у Твіттері.

Правоохоронці зазначили, що заручники були “зовні неушкоджені”.

40-річний німець також підозрюється у вбивстві своєї 62-річної матері. Поліція знайшла жінку мертвою в іншій частині міста рано вранці в суботу.

Радіо Дрездена повідомило, що чоловік намагався увійти до будівлі, де базується телерадіокомпанія, неподалік головного залізничного вокзалу міста. Як повідомляється, він зробив кілька пострілів, перш ніж спробував втекти.

korrespondent.net

Сообщение У ФРН загинув чоловік, який убив матір та захопив заручників появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статьяВ Британии назвали суровикина опасным противником для украинской армии
Следующая статьяЗмінив діловий костюм на військовий однострій, – історія чернігівського підприємця-військового Олега Безталанного