Молдова відповіла Газпрому на “осілий” газ в Україні

117

Молдова відповіла Газпрому на осілий газ в Україні

Фото: Андрей Спыну / Facebook

Андрій Спину відповів на заяву Газпрому

Газпром брехливо звинувачує Україну та Молдову. Але країни разом здобудуть енергетичну незалежність, зазначив Андрій Спину.

Так званий російський газ, що осів в Україні, є резервами Молдови. Про це повідомив віце-прем’єр, міністр інфраструктури та регіонального розвитку Молдови Андрій Спину у Facebook вранці у середу, 23 листопада.

“Газпром, у звичному нам стилі, недружньому, погрожує нам подальшим скороченням постачання газу. Вони брехливо звинувачують Україну та Молдову… Обсяги газу в Україні, на які посилається Газпром, – це наша економія та наші резерви, які ми зберігаємо в Україні. Зрозуміло, що ці обсяги оплачувались і будуть оплачуватись нашою країною”, – написав Спину.

За його словами, резерви Молдови досягли вже 200 млн кубометрів газу.”Тиск, шантаж, погрози більше не потрібні. Разом ми здобуваємо нашу енергетичну незалежність”, – резюмував Спину.

Нагадаємо, 22 листопада Газпром пригрозив обмежити транзит газу до Європи через Україну. За даними російського монополіста, газ для Молдови нібито осідає на українській території.

korrespondent.net

Сообщение Молдова відповіла Газпрому на “осілий” газ в Україні появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статья🖼 Як вам гол Ліонеля Мессі за 5-бальною шкалою у ворота Мексики? 👆 #WC2022
Следующая статьяНа проспекті Лук’яненка у Чернігові з’явилися клени