Главная Новости Чернигова На Чернігівщині відкрили модульне містечко для мешканців села Новий Биків, які залишилися...

На Чернігівщині відкрили модульне містечко для мешканців села Новий Биків, які залишилися без домівок

140

25 жовтня на Чернігівщині відкрили модульне містечко, в якому проживатимуть мешканці села Новий Биків Новобасанської громади, які втратили свої оселі через війну. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА. Це вже третє містечко на Чернігівщині та дванадцяте — в Україні. Воно менше за попередні, що відкривалися в області, — встановлено лише один блок модулів на 22 житлові кімнати (на 17 з них уже подані заявки для заселення). Тут є кухня, їдальня, санвузли та душові. Кімнати, що повністю укомплектовані меблями, постільними комплектами й засобами гігієни, розраховані на 4 спальні місця. Також до модульного містечка завезено побутову техніку. Модульні конструкції передано Урядом Польщі на безкоштовній основі за домовленостями з Міністерством розвитку громад та територій України. До модулів підведені комунікації: водо- та електропостачання, водовідведення. Облаштована й прилегла територія, зокрема встановлено дитячий майданчик. *  *  * Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста. Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяВ Угорщині спалахнули масові протести
Следующая статьяТЭС ДТЭК с начала войны получили 17,6 млрд грн убытка, нуждаются в поддержке для восстановления – CEO компании