Воскресенье, 28 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Більше 100 людей одужали від коронавірусу на Чернігівщині, але більше 150 захворіло

Більше 100 людей одужали від коронавірусу на Чернігівщині, але більше 150 захворіло

259

За минулу добу в Чернігівській області зафіксували 160 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19. Захворіли 39 чернігівців, 24 жителі Бахмацького та 22 Козелецького районів. Виявлено 18 нових випадків у Ніжині, 12 — у Куликівському районі, 10 — у Сосницькому, 9 — в Ічнянському, шість — у Ніжинському, чотири — у Чернігівському районі. Зафіксовано по три нові випадки у Корюківському, Новгород-Сіверському та Срібнянському, два — у Прилуках, по одному — у Городянському, Менському, Семенівському, Сновському та Талалаївському районах. З них перебувають на госпіталізації – 19, інші лікуються амбулаторно.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА, з посиланням на Управління охорони здоров’я.

В той же час на Чернігівщині ще 106 пацієнтів побороли COVID-19. Одужали 14 ніжинців, 12 чернігівців та 12 прилучан. У Чернігівському районі одужали 11 мешканців, у Бахмацькому — 8, у Козелецькому та Менському — по 7, у Куликівському — шестеро, у Носівському — п'ятеро, у Бобровицькому, Ічнянському та Ніжинському — по четверо, у Городнянському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому та Ріпкинському — по троє. З них перебували на госпіталізації – 26, інші лікувалися амбулаторно.

Окрім цього, медики зафіксували ще один летальний випадок. Від коронавірусної хвороби померла 71-річна жителька Бахмацького району.

Підтверджених діагнозів інфікованих наCOVID-19 в області – 9787, з них:

  • 4723 пацієнти одужали;
  • 4580 хворих лікуються амбулаторно;
  • 453 пацієнти госпіталізовані;
  • 168 летальних випадків;
  • 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу проведено 874 ПЛР-досліджень та 740 ІФА-досліджень.

коронавірус карантин хворі ПЛР-тест нові випадки смерть

Предыдущая статьяCOVID-19 на Чернігівщині: 160 нових випадків, 106 — одужали
Следующая статьяЦентральная избирательная комиссия сформировала новый состав двух ТИК