Понедельник, 22 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Відключення електроенергії. Через негоду на Чернігівщині страждає 13 сіл

Відключення електроенергії. Через негоду на Чернігівщині страждає 13 сіл

282

На Чернігівщині внаслідок несприятливих погодних умов сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання. Так, станом на 6-ту годину 16 серпня без електропостачання залишаються 13 населених пунктів (Новгород-Сіверський – 4, Ніжинський — 7, Прилуцький — 2). Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами АТ «Чернігівобленерго», задіяно 10 бригад, 10 одиниць техніки та 25 чоловік особового складу. *  *  * Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста. Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяПостпред рф в Вене призвал к геноциду украинцев — в Офисе Президента отреагировали
Следующая статьяПодоляк опроверг информацию вокруг должности Арестовича