Главная Новости Чернигова По вул.1 Травня облаштовують пішохідну зону (фотофакт)

По вул.1 Травня облаштовують пішохідну зону (фотофакт)

195

Чернігівці вже давно звикли до того, що автівки, які прямують до магазину «Еко-маркет», який знаходиться по вул. 1 Травня, 163, що навпроти міськлікарні №2 заїжджають на тротуар прямо з дороги і шикуються ледве не на сходах магазину. Після ремонту, який досі триває з облаштуванням велосипедної доріжки заїхати під магазин зі сторони магазину «Вацак» стало важче, тож багато хто з водіїв переорієнтувався і «застрибує» на пішохідну зону біля світлофору. Та відсьогодні доступ з цього боку для автівок буде обмежено — триває монтаж так званих «стоперів» у вигляді полусфер, пофарбованих в жовтий колір.

Сподіваємось, що після завершення ремонтних робіт, пішоходи будуть почувати себе на цьому проміжку вулиці вільніше, а власники машин звикнуть до того, що до магазину потрібно буде трохи пройти пішки.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяЭто лоббизм производителей русскоязычных фильмов — Ивченко об отсрочке украиноязычного дубляжа
Следующая статьяЄвро-2020: іспанці не змогли переграти збірну Швеції