Главная Новости Чернигова По Чернігову катався чоловік «під кайфом»

По Чернігову катався чоловік «під кайфом»

250

Водій, якого за порушення правил дорожнього руху зупинили патрульні, знаходився під дією наркотиків. Наркотики знайшли і у нього в кишенях.

Про інцидент повідомила пресслужба патрульної поліції.

На вулиці 1-го Травня один з екіпажів патрульної поліції зупинив автомобільAudi, водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування з 43-річним кермувальником поліцейські помітили у нього зовнішні ознаки наркотичного сп’яніння. Від пропозиції пройти медичний огляд чоловік категорично відмовився.

Під час поверхневого огляду охоронці порядку виявили у водія два контейнери з подрібненою речовиною рослинного походження. На запитання про вміст ємностей громадянин повідомив, що це канабіс.

наркотики канабіс марихуана поліція безпека руху

Предыдущая статьяРодина пів року без аліментів: що чекає на боржників?
Следующая статьяУкраїнські спортсмени вдало виступили на Чемпіонаті Європи з гирьового спорту