У Чернігові затримали чоловіка, який обікрав два приватні будинки за один день

196

У Чернігові поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у тому, що за один день обікрав два приватних будинки в обласному центрі. Про це повідомляє пресслужба поліції в Чернігівській області.

Фото: Поліція Чернігівської області
4 березня близько 15-ї години до поліції звернувся 60-річний мешканець Чернігова. Чоловік повідомив, що з його будинку викрали кавомашину. До будинку проник невідомий, віджавши пластикове вікно.

Того ж дня близько 17-ї години 43-річна чернігівка заявила до поліції про те, що з її дому викрали фотоапарат і відеокамеру. До оселі потрапили так само – зламавши металопластикове вікно.
Поліція затримала за підозрою у вчиненні злочину раніше судимого 26-річного чернігівця. Викрадене майно у нього забрали.
За обома фактами слідчий відкрив провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяУкраина благодарна каждому партнеру за поддержку в деолигархизации: в ОПУ отреагировали на санкции США против Коломойского
Следующая статьяСьогодні – останній день реєстрації на ЗНО. Календар