Главная Новости Чернигова Повний комплект нагород вибороли чернігівські самбісти на чемпіонаті України

Повний комплект нагород вибороли чернігівські самбісти на чемпіонаті України

218

Днями відбувся чемпіонат України із самбо серед юніорок та юнаків і дівчат старшого віку (до 18 років). В перший же змагальний день розігрувались 18 комплектів нагород.

Про це повідомляє Департамент з питань сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Загалом в турнірі брали участь майже 600 спортсменів із 22 регіонів України. Представники Чернігівщини завоювали сім нагород.

  • Золото: Анна Казакова та Наталія Чистякова (другий день змагань, у вазі 72 кг);
  • Срібло: Ангеліна Лисенко та Даніїл Карпов;
  • Бронза: Ярослав Гончар, Єлизавета Шевченко, Христина Дусь та Дар'я Шведик.

Чемпіонки та призери є вихованцями КЗ «Чернігівська обласна ШВСМ» Чернігівської обласної ради та КПНЗ ДЮСШ «Фортуна» Чернігівської міської ради.

спорт чемпіонат україни самбо золото срібло бронза нагороди

Предыдущая статьяУзбеку, убившему товарища, дали 9 лет
Следующая статьяЗавтра в Украине ожидается резкий перепад температуры и снежные метели