Главная Новости Чернигова Здичавіле стадо знову потрапило в об’єктив на Чернігівщині: теля підросло, а Рябко...

Здичавіле стадо знову потрапило в об’єктив на Чернігівщині: теля підросло, а Рябко знову охороняє родину

3

На Чернігівщині знову вдалося зафіксувати здичавіле стадо, за яким давно стежать природоохоронці. У літній період зустріти цих тварин надзвичайно складно, адже вони вільно пересуваються лісом у пошуках корму та уникають людей.

Про це повідомили у Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику.

Зараз для тварин найважливіше — зберегти молоде покоління. Телятко, яке народилося на початку весни, вже впевнено тримається біля дорослих і щодня навчається виживати в дикій природі. Через це стадо стало ще обережнішим, а побачити його під час денного відпочинку — велика рідкість.

Також дослідники повідомили гарну новину про ватажка стада на ім'я Рябко. Узимку він захищав своїх побратимів від вовків, а навесні отримав травми під час сутички з ведмедем.

Нині Рябко повністю відновився і знову виконує роль охоронця. Поки інші дорослі тварини відводили теля у безпечне місце, ватажок залишався насторожі, готовий будь-якої миті стати на захист стада.

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статья«Официант уровня Бога»: болельщик из Нидерландов за раз принес более двух дюжин кружек пива (видео)
Следующая статьяТрамп натякнув на можливу відмову від "Анкориджських домовленостей" щодо Донбасу — Axios