Главная Новости Чернигова Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки на Чернігівщину

Двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки на Чернігівщину

2

Внаслідок сьогоднішнього ранкового обстрілу ліцею імені К. Д. Ушинського у Новгороді-Сіверському постраждали двоє місцевих жителів.

За оновленою інформацією начальника Новгород-Сіверської РВА Олександра Селіверстова, вже другий постраждалий звернувся за допомогою до медиків через атаку на ліцей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість обстрілів і постраждалих збільшується: ситуація в Новгород-Сіверському районі

По медичну допомогу до лікувального закладу самостійно звернулась місцева жителька, 1976 року народження.

Раніше повідомлялось про пораненого чоловіка, 1957 року народження.

У обох мирних мешканців лікарі попередньо діагностували акубаротравму.

Фото: поліція Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tagsатака ворог Ліцей Новини постраждалі ТОП Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяФранція з двогодинною перервою між таймами через грозу розгромила Ірак на ЧС-2026
Следующая статья“Шахеди”, “гербери”, “молнії”: за добу прикордонники ліквідували 18 російських БпЛА над Чернігівщиною