Понедельник, 22 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Вранці росіяни вдарили по ліцею на Чернігівщині

Вранці росіяни вдарили по ліцею на Чернігівщині

4

Сьогодні, 22 червня, близько 07:15 російські війська атакували місто Новгород-Сіверський.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Били із восьми напрямків: уночі на Чернігівщині тривав протиповітряний бій

Цього разу зафіксовано влучання ворожого БпЛА типу «Молнія» безпосередньо по території Новгород-Сіверського ліцею імені К. Д. Ушинського. Внаслідок вибуху в будівлі навчального закладу вибито вікна та пошкоджено двері.

Інформація про потерпілих не надходила

Усі додаткові відомості та масштаби пошкоджень наразі встановлюються.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tagsатака Війна ворог Новини ТОП Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяВ Україні 22 червня очікуються короткочасні дощі та грози, крім півдня — Гідрометцентр
Следующая статьяУ Чернігові за підтримки Франції модернізували укриття в обласній дитячій та психоневрологічній лікарнях