Пентагон заявив про початок масштабної публікації розсекречених документів, пов’язаних із НЛО, невстановленими аномальними явищами та можливим позаземним життям. У США наголосили, що громадськість зможе самостійно аналізувати ці матеріали та робити власні висновки. Про це повідомляє Пентагон, передає УНН.
Згідно із заявою американського Міністерства оборони, процес розсекречення документів розпочато після відповідного доручення президента США Дональда Трампа.
У своєму дописі в Truth Social Трамп заявив, що наказав Міністерству війни США та іншим відомствам розпочати процес пошуку, ідентифікації та публікації урядових матеріалів, пов’язаних із позаземним життям, невстановленими аномальними явищами (UAP), НЛО, іншими матеріалами, які стосуються цієї тематики.
Через величезний інтерес я доручу Міністерству війни та іншим відповідним відомствам і агентствам розпочати процес ідентифікації та оприлюднення урядових файлів, пов’язаних із позаземним життям, невстановленими аномальними явищами та НЛО
– написав Трамп.
У Пентагоні заявили, що це "безпрецедентний історичний процес", який потребує координації десятків американських агентств та перевірки десятків мільйонів документів, частина з яких існує лише у паперовому вигляді.















У відомстві також зазначили, що матеріали публікуватимуть поетапно – нові пакети документів планують викладати кожні кілька тижнів.
При цьому в Пентагоні підкреслили, що йдеться саме про "нерозкриті випадки", щодо яких уряд США не може дати остаточного пояснення.
Це може відбуватися через недостатність даних. Міністерство війни вітає аналіз, інформацію та експертизу з боку приватного сектору
– йдеться у заяві.
Окремо міністр війни США Піт Гегсет заявив, що адміністрація Трампа прагне забезпечити "безпрецедентну прозорість" щодо інформації про невстановлені аномальні явища.
Ці файли, приховані за грифами секретності, роками породжували цілком виправдані спекуляції – і настав час, щоб американський народ побачив це сам
– заявив Гегсет.
Нагадаємо
Дональд Трамп доручив федеральним відомствам опублікувати урядові документи щодо позаземного життя та незрозумілих повітряних явищ. Це рішення послідувало за звинуваченнями Обами у розголошенні секретної інформації щодо інопланетян.











