У Чернігові внаслідок ракетного удару загинуло подружжя: без батьків залишилися троє дітей

3

У Чернігові 2 квітня внаслідок ракетного удару загинули Олександр та Оксана Юдицькі. У подружжя залишилося троє дітей, найменшій донечці – лише 5 років.

Як передає «5 канал», за словами друга родини Нікіти Барашкіна, Олександр працював викладачем саперної та зброярної справи, а Оксана була турботливою господинею, яка завжди підтримувала чоловіка. Родину згадують як щирих і люблячих людей.

Нагадаємо, того дня російські війська завдали удару балістичною ракетою по одному з підприємств на східній околиці Чернігова. Спочатку повідомлялося про одного загиблого, однак згодом кількість жертв зросла до двох.

Також відомо про щонайменше трьох постраждалих: 17-річну дівчину госпіталізували з акубаротравмою, ще дві жінки 1995 та 1996 років народження звернулися по медичну допомогу самостійно.

Внаслідок удару пошкоджено господарські приміщення підприємства.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяЗеленський зустрівся з рабинами та отримав першу Тору українською мовою
Следующая статьяРозробник серії ігор S.T.A.L.K.E.R. Григорович остаточно покинув студію GSC Game World