Главная Украина росія атакувала Україну балістичною ракетою, 106 зі 120 дронів знешкодили

росія атакувала Україну балістичною ракетою, 106 зі 120 дронів знешкодили

54

Вночі 21 лютого Росія завдала удару по Україні ракетою "Іскандер-М" та 120 ударними БпЛА. Сили ППО збили або придушили 106 ворожих безпілотників на півночі, півдні та сході країни.

росія вночі вдарила по Україні балістичною ракетою і 120 дронами, 106 з яких збито або придушено, повідомили у Повітряних силах ЗСУ у суботу, пише УНН.

Деталі

За даними ПС ЗСУ, у ніч на 21 лютого (з 18:00 20 лютого) ворог атакував однією балістичною ракетою Іскандер-М із Воронезької обл. – рф, а також 120 ударними БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф, Гвардійське — ТОТ АР Крим, близько 80 із них – "шахеди".

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 08:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 106 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів на півночі, півдні та сході країни. Зафіксовано влучання балістичної ракети та 13 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 8 локаціях

— повідомили у ПС ЗСУ.

Атака, як вказано, триває, у повітряному просторі декілька ворожих БпЛА.

рф атакувала Одесу і район, є пошкодження в енергетиці і постраждалі21.02.26, 08:36 • 72 перегляди

Предыдущая статьяУкраинка после развода купила старый дом в селе: что она там сделала (видео)
Следующая статьяСапери ДСНС Чернігівщини знищили російський БпЛА на Київському водосховищі