Синоптики прогнозують сильний снігопад у Чернігові в ніч на 16 лютого. Станом на 15:00 неділі, 15 лютого, сніговий покрив у місті становить 18 см. За прогнозами синоптичних карт, до 11:00 понеділка він може збільшитися до 32 см, тобто за ніч очікується близько 14 см снігу.
Про це повідомляє КП «АТП-2528».
На підприємстві зазначають, що снігоприбиральна техніка Чернігова розрахована на 5 см снігу на добу.
Для прибирання вночі «АТП-2528» задіє всю наявну техніку: 9 снігоприбиральних машин, 10 тракторів і один навантажувач.
Водіїв приватного транспорту закликають подбати про свої автомобілі, щоб не заважати прибиранню в першу чергу маршрутів громадського транспорту.

Раніше ми повідомляли, що на Чернігівщині 15 та 16 лютого очікується посилення вітру до 15-20 м/с, а також сніг та мокрий сніг. У зв‘язку з цим енергетики попереджають про можливі перерви в електропостачанні.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Джерело: 0462.ua








