На Чернігівщині в пожежі загинуло дві людини. На інших локаціях двоє осіб отримали опіки. Про це повідомляє ГУ ДСНС в Чернігівській області.
За добу в регіоні ліквідували 17 пожеж. З них 16 – у житловому секторі, 1 – на об’єкті.
У селі Ліски Менської громади горів житловий будинок. На місці події виявлено тіла двох осіб. Причина пожежі та обставини трагедії встановлюються.
У Сосниці сталася пожежа багатоквартирного житлового будинку. Внаслідок загорання господар квартири отримав термічні опіки всього тіла ІІ ступеню. Ймовірно, причиною пожежі стала необережність під час куріння.
У селі Матвіївка Сосницької громади горів житловий будинок. Внаслідок пожежі чоловік отримав термічні опіками плечей та спини. Постраждалого госпіталізовано. Причина та інші обставини пожежі встановлюються.
Джерело: 0462.ua




