За участі прокурорів Чернігівської обласної прокуратури Чернігівський апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції та визнав жителя міста Чернігова винним у незаконному придбанні, зберіганні та збуті психотропних речовин в особливо великих розмірах, організації та утриманні місць для незаконного вживання психотропних речовин (ч. 2, 3 ст. 307, ч. 1 ст. 317 КК України).
Йому призначено покарання – 9 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підпалив квартиру пенсіонерів: поліцейські Чернігівщини викрили ще одного учасника злочинної групи підпалювачів (Фото)
Наприкінці листопада 2023 року чернігівець почав купувати та отримувати послугами кур’єрської доставки особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено – PVP, для подальшого збуту. Психотропи розфасовував по полімерним пакетам, обмотував липкою стрічкою та зберігав вдома до моменту продажу. Знаходячи клієнта, чоловік приховував так звані «закладки» в кущах з квітами, прикриваючи їх листям.
Крім цього, зловмисник використовував підвальне приміщення, розташоване в його під’їзді, для незаконного вживання наркозалежними знайомими психотропів, які він приносив.
Під час обшуків підвального приміщення та місця проживання обвинуваченого виявлено й вилучено понад 340 г солей PVP, електронні ваги, пристрої для паління, колби та трубки з нашаруванням психотропної речовини.
Вирок набрав законної сили.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Джерело: Чернігівська обласна прокуратура
TagsНовини Чернігів Чернігівщина








