Впродовж минулої доби, 24 листопада, російські війська атакували чотири прикордонні громади на Чернігівщині. Під ворожий вогонь потрапила Новгород-Сіверська, Семенівська, Сновська та Городнянська громади.
За даними прикордонників, противник застосовував FPV-дрони, дрони на оптоволокні, «шахеди», ствольну артилерію та скидав вибухівку з БпЛА.
Новгород-Сіверська громада:
- Бучки — чотири приходи, ймовірно, FPV-дрони;
- Вільчики — один прихід, ймовірно, FPV-дрон.
Семенівська громада:
- Семенівка — один прихід, ймовірно, FPV-дрон — відбулося влучання в вежу стільникового зв'язку та ще один прихід, ймовірно FPV-дрон на оптоволокні — відбулося влучання в цивільний транспортний засіб, який був припаркований біля будинку;
- Карповичі — два приходи, ймовірно, FPV-дрони;
- Баранівка — два приходи, ймовірно, скиди вибухового пристрою з БпЛА;
- Янжулівка — два приходи, ймовірно, FPV-дрони;
- Архипівка — три приходи, ймовірно, FPV-дрони та ще два приходи, ймовірно, скид вибухових пристроїв з БпЛА;
- Лісківщина — два приходи, ймовірно, FPV-дрони;
- Галаганівка — сім приходів, ймовірно, зі ствольної артилерії.
Сновська громада:
- Сновськ — три приходи, ймовірно БпЛА «шахед»;
- Гута-Студенецька — два приходи, ймовірно, FPV-дрони та ще один прихід, ймовірно, скид вибухового пристрою з БпЛА.
Городнянська громада:
- Сеньківка — два приходи, ймовірно, FPV-дрони.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Джерело: 0462.ua









