Дивом уціліла: у зруйнованій будівлі на Чернігівщині, під час атаки БпЛА, перебувала жінка

12

У зруйнованому внаслідок атаки БпЛА Центрі дитячої та юнацької творчості перебувала жінка-сторож. Про це повідомив голова Корюківської громади Ратан Ахмедов.

За словами голови громади, ворог проводив попередню розвідку, тож бачив, що зруйнований Центр – це цивільна будівля.

Зруйнована будівляЗруйнована будівляЗруйнована будівля

«Вони бачили, що це цивільна будівля, що поруч — скейт-майданчик. Тут ніколи не було військових, будівля центру з моменту побудови ще у 1896 році, навіть під час радянської окупації і до сьогоднішнього дня давала можливість навчати наймолодших корюківців загальним знанням, театру, образотворчому мистецтву, спорту, пісні…», – пише Ратан Ахмедов.

Під час атаки у приміщенні перебувала жінка-сторож. Вона дивом уціліла.

Нагадаємо: у ніч на 23 листопада ворог атакував центр Корюківки безпілотниками. Виникла пожежа. Зруйновано Центр дитячої та юнацької творчості, а також пошкоджено сусідні багатоповерхівки.

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяЗеленський може поїхати до США наступного тижня, але все залежить від зустрічі в Женеві — CBS Nеws
Следующая статьяНа місці прильоту сталася масштабна пожежа: наслідки атаки на Чернігівщині (Фото)