Над Україною за ніч збили 35 російських дронів, 31 безпілотник влучили в десяти локаціях

16

У ніч на 17 жовтня росія атакувала Україну 70 ударними БпЛА, з яких близько 50 – «шахеди». ППО знешкодила 35 безпілотників. Водночас зафіксовано влучання 31 дрона на 10 локаціях і падіння уламків на ще двох. Атака триває.

Про це повідомили в Повітряних Силах ЗС України.

Зазначається, що атаки дронами велися з напрямків Міллєрово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ (рф), Чауда (ТОТ Криму).

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ, безпілотні системи та мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 35 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів іншихтипів на півночі та сході країни.

Водночас зафіксовано влучання 31 ударного БпЛА на 10 локаціях, а уламки збитих дронів на 2 локаціях.

Атака триває – в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА.

Раніше ми повідомляли, що в ніч на 17 жовтня російські війська атакували підрозділ ДП «Ліси України» на Чернігівщині. Три ударні БпЛА влучили у гараж Новгород-Сіверського надлісництва. Внаслідок ворожої атаки спалахнула пожежа. На щастя, жертв і постраждалих немає.
Проте, пошкоджено техніку та саме приміщення гаражу – збитки значні.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяБільше як 200 вибухів зафіксовано на прикордонні Чернігівщини за добу
Следующая статьяСанду назначила заседание новоизбранного парламента на 22 октября