Главная Новости Чернигова Ворог атакував об’єкт енергетичної інфраструктури на Чернігівщині

Ворог атакував об’єкт енергетичної інфраструктури на Чернігівщині

65

Сьогодні зранку під ворожим ударом опинилася Бобровиччина. Пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури.

Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Б’ють не розбираючись, це цивільний об’єкт чи ні»: про безпекову ситуацію на Чернігівщині

Без електропостачання – понад 26 тисяч абонентів у місті Бобровиця та прилеглих населених пунктах.

Енергетики уже розпочали відновлення, однак виконуватимуть роботи з урахуванням безпекової ситуації.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

TagsВійна Новини Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяСмачні ланчі в Чернігові. Пообідаємо?
Следующая статьяОт Алеппо до Бахмута: как Сирия стала для РФ репетицией, а Украина — главной сценой