24 вересня російські війська завдали комбінованого удару по території одного з навчальних підрозділів Сухопутних військ ЗСУ. Для атаки окупанти використали дві балістичні ракети «Іскандер».
Про це повідомили в Сухопутних військах ЗС України.
У результаті точного влучання в укриття, попри вжиті заходи безпеки, не вдалося повністю уникнути втрат серед особового складу.
На місці події працюють екстрені служби. Пораненим оперативно надається вся необхідна медична допомога.
У Збройних Силах наголошують, що для захисту військових постійно вдосконалюють укриття навчальних центрів, полігонів та інших військових об’єктів. Також вживаються додаткові заходи безпеки для збереження життя та здоров’я українських захисників під час ракетних та повітряних атак.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Джерело: 0462.ua