Масована атака: уночі над Україною збили понад пів тисячі дронів і десятки ракет

49

У ніч на 30 серпня Росія здійснила масштабний удар по Україні, випустивши майже 600 дронів і ракет різних типів. Сили ППО знищили 548 повітряних цілей, проте зафіксовані влучання в кількох областях.

Про це повідомили у Повітряних Силах Збройних Сил України.

Удар почався близько 19:00 29 серпня і тривав у ніч проти 30-го. Радіотехнічними військами було виявлено та відстежено 582 засоби повітряного нападу:

  • 537 ударних БпЛА типу Shahed та безпілотників-імітаторів із території Росії;
  • 8 балістичних ракет «Іскандер-М/KN-23» із Ростовської області та Краснодарського краю;
  • 37 крилатих і авіаційних ракет різних типів («Х-101», «Калібр», «Іскандер-К», «Х-59»).

Сили оборони України залучили авіацію, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та мобільні вогневі групи.

За попередніми даними станом на 09:00 знищено:

  • 510 дронів типу Shahed та інших БпЛА;
  • 6 балістичних ракет «Іскандер-М/KN-23»;
  • 32 крилаті та авіаційні ракети.

Водночас зафіксовано п’ять влучань ракет і 24 ударних дронів у семи локаціях. На 21 локації впали уламки збитих цілей. У Повітряних Силах наголосили, що атака ще триває і в небі залишаються ворожі безпілотники.

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статья«Млинець грудкою»: для школи № 19 Чернігова не змогли обрати нового директора
Следующая статьяІсторія успіху «Серцевіру»: допомога родинам ветеранів завдяки грантовій програмі (Відео)