У Чернігові сталися дві ДТП за участю нетверезих водіїв

15

Учора, 29 червня, приблизно о 20-й годині на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Кільцевій. Патрульні оперативно прибули на місце.

Про це повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області.

Інспектори зʼясували, що керманич автомобіля Nissan X-Trail не вибрав безпечної швидкості руху, не вжив усіх заходів аж до повної зупинки транспортного засобу або об’їзду перешкоди, в результаті чого скоїв наїзд на насип піску.

50-річний водій мав явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння, однак від проходження огляду відмовився.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині нетвереза 19-річна водійка скоїла смертельну ДТП та втекла з місця аварії

Приблизно через годину на вулиці Заньковецької сталася ще одна автопригода — водій автомобіля Audi 80 скоїв наїзд на металевий паркан. Результат освідування 47-річного керманича на визначення стану сп’яніння — 3,16 проміле, що перевищує допустиму норму більше ніж у 15 разів.

В обох випадках інспектори склали на водіїв протоколи:

за ст. 130 (Керування транспортним засобом особою у стані спʼяніння);

за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.

Чоловіків відсторонили від керування транспортними засобами. Автомобілі евакуювали на спецмайданчик.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

TagsДТП Новини Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяПогода в Украине в начале июля: когда придет аномальная жара из Европы (метеокарта)
Следующая статьяРейтинг 20 компаний с самым высоким доходом на одного сотрудника – лидеры OnlyFans и Valve