На Чернігівщині відкрили Ветеранський центр для підтримки та розвитку захисників

7

25 червня в Іванівці Чернігівського району відкрили Ветеранський центр за часті представників Посольства Німеччини, Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні, органів влади та ветеранів. Центр створено в рамках проєкту «Ветеранські центри «Свої. Разом» в Іванівській та Ріпкинській громадах Чернігівської області», який реалізує ГО «Центр гуманістичних технологій «Алахар» за підтримки ПРООН і фінансування Уряду Німеччини.

На створення центру витратили понад 1,9 млн грн, з яких 566 тис. грн – кошти місцевого бюджету.

Заступник Посла Німеччини Максиміліан Раш підкреслив, що відкриття центру – символ тривалої підтримки України з боку Німеччини, яка надала країні допомоги на 48 мільярдів євро. «Ми хочемо ще раз нагадати про жертву, яку зробили ветерани, захищаючи Україну та Європу. Важливо, щоб вони змогли використати свій потенціал на повну і в цивільному житті».

Заступник голови ОДА Іван Ващенко відзначив, що це вже третій офіційний ветеранський простір на Чернігівщині, який має стати місцем сили, де будуть збиратися ветерани й обмінюватися своїми думками, ділитися проблемами та зможуть отримати дієву допомогу.

Центр надаватиме ветеранам та їхнім родинам психологічну, правову допомогу, консультації з професійного розвитку, профорієнтації, створення та розвитку бізнесу тощо. Іванівська сільська голова Олена Швидка наголосила, що мета простору – адаптуватися до потреб ветеранів і забезпечити їм гідний соціальний захист.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяСделан снимок затмения на Сатурне: такого не увидеть следующие 15 лет (фото)
Следующая статьяУ селі на Чернігівщині виявили стихійне сміттєзвалище