У Чернігові підозрюваного у вбивстві 7-річного сина у соняшниковому полі визнали неосудним

196

Чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 7-річного сина неподалік села Скорінець у Чернігівському районі, визнали неосудним. Про це Суспільному повідомила речниця обласної прокуратури Тетяна Похілько.

За її словами, нині своїм психічним станом підозрюваний становить значну суспільну небезпеку для оточуючих, не може брати участь у проведенні слідчих дій та у судовому розгляді кримінального провадження.
18 грудня до суду направили клопотання про застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатрічної допомоги із суворим наглядом.
Як стало відомо Суспільному з власних джерел, наразі він перебуває у Чернігівській обласній психоневрологічній лікарні.

Нагадаємо, трагедія сталася 2 серпня. У Чернігівському районі неподалік села Скорінець посеред соняшникового поля чоловік заподіяв своєму 7-річному сину не менше 106 ударів кухонним ножем та 8 ударів тупим предметом в область обличчя, шиї, тулуба, рук та ніг.
Про зникнення хлопчика поліцію повідомила його мати. Вона чекала сина вдома у Чернігові, його мав привезти її колишній чоловік, у якого той гостював у Прилуках.
Матеріал по темі:
«Як таке можна було зробити на тверезу голову? Було жахливо дивитися на це»
UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяТакое впечатление, что кто-то взял взятку: в Раде прокомментировали вторую попытку назначить Витренко в Минэнерго
Следующая статьяБілорусам стало складніше приїздити до Чернігова