Главная Новости Чернигова Ігор Дрозд, начальник Чернігівського СІЗО, пішов на пенсію

Ігор Дрозд, начальник Чернігівського СІЗО, пішов на пенсію

130


Ігор Дрозд, полковник внутрішньої служби, більше не керує Чернігівським обласним слідчим ізолятором.
— Пішов на пенсію, — пояснив по телефону 17 вересня Ігор Валентинович. — У 2008 році перевели з новгород-сіверської установи. 16 років працював на посаді керівника СІЗО. Офіційно з 1 вересня більше не керую. Обов’язки начальника виконує Юрій Білоколоша.
— Підлеглих заздалегідь попереджали про плани?
— Рішення приймалося швидко. За два тижні попередив людей.
— Поговорюють, нового керівника планують прислати з Києва.
— Не можу ні підтвердити, ні спростувати.
— Чим плануєте займатися на пенсії, не сумуватимете за роботою?
— Я б ще попрацював. Чим займатимуся, поки ще не вирішив.
Джерело: сайт газети "Вість", Юлія Семенець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статья«Професія в якій немов молодієш душею»: 25 освітян Чернігівщини отримали обласні премії (Відео)
Следующая статьяТерміни явки до ТЦК за повісткою в Україні скоротили з 14 до 7-10 днів