Главная Новости Чернигова «Укренерго» назвало причини введення обмежень користування електрикою на Чернігівщині

«Укренерго» назвало причини введення обмежень користування електрикою на Чернігівщині

99

Сьогодні на Чернігівщині після деякої «світлої» перерви знову застосували обмеження користування електроенергією.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомило АТ «Чернігівобленерго».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові викрили хакерів, які обкрадали банківські рахунки іноземців

За інформацією НЕК «Укренерго», причиною запровадження обмежень у Чернігівській і ще в 15 областях та місті Києві стало зниження ефективності сонячних електростанцій через похмуру погоду та падіння генерації на ТЕС.

Стежимо за подальшими оновленнями.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

TagsНовини Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяПогодинні відключення світла на Чернігівщині повертаються: графік на 12 вересня
Следующая статьяРосійська армія завдала трьох ракетних ударів по Чернігівщині