Главная Новости Чернигова На Чернігівщині поштарка привласнила майже 20 тисяч грн, це були кошти за...

На Чернігівщині поштарка привласнила майже 20 тисяч грн, це були кошти за комунальні платежі

73

31-річна працівниця пошти однієї з громад Прилуцького району привласнила гроші 15-ти пенсіонерів, сплачені за комунальні послуги. Відтак справні платники опинилися в боржниках, а зловмисниці загрожує кримінальна відповідальність.

Повідомляє Поліція Чернігівської області

Потерпілі звернулися до поліції, бо раптом потрапили до списку боржників зі сплати за комунальні послуги. Вони запевняли, що всі рахунки сплачували вчасно у поштовому відділенні й демонстрували оплачені квитанції та чеки.

Як з’ясували поліцейські, працівниця пошти не вносила отримані від громадян кошти на рахунки потерпілих. Натомість вона привласнила ці гроші, загалом у сумі майже 20 тисяч гривень. Користуючись своїм службовим становищем, зловмисниця ошукала 15 пенсіонерів.

Тепер жінці загрожує покарання від 5 до 8 років позбавлення волі з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю (Кримінальний кодекс України частина 4 стаття 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним через зловживання службовим становищем, вчинені у великих розмірах).

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяНБУ допускает сокращение срока возврата валютной выручки по другим биржевым товарам, кроме зерновых
Следующая статьяПовторное наступление: хватит ли сил у ВС РФ, чтобы захватить Харьков, — эксперт