Глава МЗС Ірану закликав рф поважати територіальну цілісність України

71

Міністр закордонних справ Ірану Хоссейн Амір Абдоллахіян заявив, що Тегеран вірить у територіальну цілісність України та закликає Москву закінчити війну «шляхом політичного діалогу».

Про це повідомили журналісти Nournews.

«Щодо України, ми віримо у територіальну цілісність кожної країни, включаючи Україну, яка має бути пріоритетом усіх країн на основі міжнародного права, і, звичайно ж, ми продовжуємо наголошувати на закінченні війни шляхом політичного діалогу», — заявив Абдоллахіян.

Заяви іранського дипломата пролунали на тлі ситуації навколо Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ). Річ у тім, що за підсумками діалогу в рамках РСАДПЗ російська сторона, яка брала в ньому участь, підписала заяву про статус трьох островів поблизу Ормузької протоки, які вважає Іран своїми.

newformat.info

Сообщение Глава МЗС Ірану закликав рф поважати територіальну цілісність України появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статьяБаварія придбала корейця у Наполі
Следующая статьяВ’їхав в стовп: смертельне ДТП на Чернігівщині