“Вагнерівців” звинувачують у сексуальних злочинах і масових убивствах у ЦАР

86

Терористи ПВК «Вагнер» звинувачуються в сексуальних злочинах і масових убивствах з метою встановлення контролю над містом, багатим на золото, у Центральноафриканській Республіці.

Ця інформація була висвітлена в розслідуванні CBS News.

Дослідження, яке фокусується на кровопролитті в Бамбарі в лютому 2021 року, базується на свідченнях очевидців, чиї імена були змінені для їхньої безпеки.

У розслідуванні зазначено, що члени ПВК «Вагнер» захищають чинного президента ЦАР Фостен-Аршанж Туадера, а у відповідь на це російська компанія отримує контракти на золотовидобуток у країні, а також повну свободу дій.

Одна з постраждалих у Бамбарі розповіла, що після окупації міста в її будинку була встановлена база «Вагнер», де найманці ПВК на неї напали.

«Вони напали на неї в нашому будинку. Це стало базою „вагнерівців“, де вони випивали і скоювали жахливі злочини», — розповів Усман, брат потерпілої.

Сообщение “Вагнерівців” звинувачують у сексуальних злочинах і масових убивствах у ЦАР появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статьяГравець Динамо отримав серйозну травму в європейському чемпіонаті – SPORTNEWS.COM.UA
Следующая статьяЛісові пожежі через російські обстріли: яка ситуація в Чернігівській області