Главная Новости Чернигова Жителі Чернігівщини прикинулися благодійниками та привласнили 900 тисяч гривень

Жителі Чернігівщини прикинулися благодійниками та привласнили 900 тисяч гривень

127

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам у факті незаконного використання з метою отримання прибутку благодійних пожертв під час воєнного стану (ч. 3 ст. 201-2 КК України). Згідно даних слідства, у березні цього року двоє мешканців Чернігівщини, попередньо домовившись, створили злочинний план та організували підписання фіктивних договорів про поставку деревини жителям, які потрапили у складні життєві ситуації, фізичною особою-підприємцем. Банківський рахунок ФОП поповнився благодійними коштами сумою майже 900 тис. грн. Організатори злочину перевели ці гроші у готівку та привласнили. Підозрюваним уже знаходяться під вартою з можливістю внесення застави. Досудове розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в Чернігівській області, за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернігівській області. Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяКитай забере зі США назад додому панду-посланця дружби
Следующая статьяБоррель: ЕС представит план по закупке боеприпасов для Украины в ближайшие дни