Вступ Фінляндії та Швеції в НАТО: на шляху до Альянсу у країн з’явилась нова проблема

15

Угорщина затримує ратифікацію вступу Фінляндії та Швеції в НАТО.Депутати від правлячої партії Угорщини хочуть відкласти засідання парламенту, що означає подальшу затримку ратифікації вступу Фінляндії та Швеції в НАТО. Про це інформує Експерт із посиланням на Reuters.

Депутатка від партії «Демократична коаліція» Агнес Вадаї повідомила у Facebook, що вона отримала листа від віце-прем’єр-міністра Жолта Сем’єна, в якому повідомляється, що партія «Фідес» і християнські демократи хочуть відкласти сесію.

Правляча партія «Фідес» підтвердила Reuters, що парламент не проведе засідання наступного тижня через «затримку переговорів з Брюсселем». «Парламентська група (Фідес) прийме рішення щодо вступу Фінляндії та Швеції в НАТО після того, як делегація законодавців (які відвідали обидві країни) відзвітує про цей візит», — повідомила прес-служба Фідес.

Прес-служба парламенту відмовилася від коментарів. Знову парламент може зібратися лише 27 березня. Нагадаємо, партія «Фідес» прем’єр-міністра Віктора Орбана заявила, що має намір підтримати ратифікацію. Але минулого тижня законодавець від Фідес Чаба Хенде заявив, що доведеться більше працювати, щоб усунути занепокоєння деяких його колег-парламентарів.

expert.in.ua

Сообщение Вступ Фінляндії та Швеції в НАТО: на шляху до Альянсу у країн з’явилась нова проблема появились сначала на Новини Ю.