Екс-тренер збірноі України цікаво висловився про Луческу

23

Колишній гравець і тренер «Динамо» Леонід Буряк відповів на запитання про те, чи вичерпав себе Мірча Луческу на посаді головного тренера киян:

«Ну, це питання точно не до мене. І я цих питань не хочу торкатися. Що толку, якщо ми зараз з тобою поговоримо про те, хто піде, або не піде. Це питання — до президента клубу, людей, які приймають відповідні рішення.

Але важливо розуміти, що для команди залишитися посеред сезону без тренера це дуже складна ситуація. Крім того, треба враховувати, що Луческу підтримує багато керівників клубу, а футболісти команди симпатизують і йому, і його тренувальному процесу.

Тим більше, що зараз у всьому розібратися може тільки Луческу. Адже зі сторони неможливо зрозуміти, що саме команда зробила неправильно в тому чи іншому матчі — для цього треба знати установку тренера на гру, бути на тренуваннях команди. А зі сторони можна сказати лише те, що я вже неодноразово говорив: команді потрібні два-три футболісти, від яких у грі можна буде відштовхнутися. Ну не можна весь час грати «в крові» , в підкатах, постійно «вбиватися» на полі. Мало того, що це неефективно, то це ще й нікому не цікаво — ніхто на такий футбол дивитися не захочеться».

28 Березня 2023 22:16 153