Владислав АТРОШЕНКО: на виборах до обласної ради підтримайте Ярослава КУЦа

34

ПОЗИЦІЯ У своєму відеозверненні до учасників зустрічі з кандидатом в депутати обласної ради Я.Куцом міський голова також закликав чернігівців проголосувати за кандидатів партії «Рідний дім» до місцевих рад


Чернігів в обласній раді представлятиме ціла низка фахових авторитетних людей. Один з потужних – Ярослав КУЦ, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради: управління, завдяки якому, на плечах якого робиться левова частка позитивних перетворень у місті, – наголосив Владислав Атрошенко.

Саме в обласній раді розподіляються кошти, які йдуть за багатьма напрямами. Це і програми регіонального і соціально-економічного розвитку, і програми підтримки мережі лікарняних і освітніх закладів, а Чернігів – це третина області.
Надзвичайно важливо, щоб виборці зробили усвідомлений вибір та обрали представників партії «Рідний дім» до місцевих рад всіх рівнів, адже саме від цього залежить розвиток Чернігова у найближчі 5 років, – переконаний міський голова.

Ярослав КУЦ у своєму виступі зазначив, що протягом часу, що залишається до кінця виборчої кампанії, варто пригадати про всі досягнення і здобутки команди Владислава Атрошенка:

Погляньмо, як покращав Чернігів за 5 років. Особливо це помічають гості нашого міста: їм разючі позитивні зміни відразу кидаються в очі. Наше завдання у цій виборчій кампанії: нагадати чернігівцям, для яких поліпшення вже стали буденними, про весь комплекс здійсненої роботи.
Всі наші здобутки – завдяки ініціативності та вмілому керівництву міського голови Владислава Атрошенка, який згуртував навколо себе команду вмілих менеджерів, ставить нам чіткі завдання і вимагає їх неухильного виконання.

Також Ярослав КУЦ поділився своїм баченням майбутньої роботи в якості депутата обласної ради:
В обласній раді працюватиму задля подальшого розвитку Чернігова, щоб обстоювати інтереси чернігівців і використовувати нові можливості для розвитку міста.
Стратегічна мета, яку поставив Владислав Атрошенко і над якою працює його команда, – перетворення Чернігова у потужний туристичний центр, місце відпочинку для українських і зарубіжних гостей. Для її досягнення потрібні не лише зусилля міської влади і чернігівців, а й підтримка з боку обласної влади.


Нового імпульсу для розвитку і благоустрою Чернігова надасть отримання додаткових коштів з обласного бюджету, адже нині обласний центр, в якому проживає більше третини мешканців області, отримує значно меншу частку.
Поліпшення взаємодії міських комунальних підприємств та організацій з обласними структурами дасть змогу пришвидшити та удосконалити реалізацію міських програм, зокрема тих, які реалізує очолюване мною управління ЖКГ міської ради.
Ярослав КУЦ закликав на виборах 25 жовтня підтримати Владислава Атрошенка – на посаду Чернігівського міського голови, партію «Рідний дім» – на виборах депутатів міської та обласної рад, та його кандидатуру – на виборах депутатів обласної ради:
– Маю досвід, знання і вміння – докладу всіх зусиль, щоб гідно представляти інтереси Чернігова та його жителів в обласній раді. Розраховую на підтримку чернігівців. У бюлетені мій номер 8.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.